TIPOS: Zahrať si niektorú z lotérií možno kdekoľvek na Slovensku

(12. 09. 2018)

TIPOS už má aktívnych 2700 predajných miest, kde môžu slovenskí hráči uzatvárať stávky na svoje obľúbené hry či lotérie. Predajné miesta sú naozaj takmer v každom kúte Slovenska. 

Najzápadnejším miestom na Slovensku, kde môžete uzatvoriť svoju stávku, nájdete v Záhorskej Vsi. Je to obec na hraniciach s Rakúskom. Naopak, najvýchodnejším miestom je obec Ulič v okrese Snina, len dva kilometre od štátnej hranice s Ukrajinou a šestnásť kilometrov od Poľska. Obce Záhorská Ves a Ulič sú od seba vzdialené približne 600 km.

Najsevernejším miesto, kde uzatvoríte cez terminál stávku na niektorú z lotérií spoločnosti TIPOS, je obec Oravská Polhora na hraniciach s Poľskom. Naopak, najjužnejším miesto, kde si môžete vychutnať radosť z hrania lotérií, je obec Iža. Z nej je to na hranice s Maďarskom ani nie kilometer.

Ak našich hráčov zavedú ich túlavé turistické topánky do Vysokých Tatier, tak jedno z predajných miest spol. TIPOS nájdu aj na pošte na Štrbskom Plese vo výške 1329 metrov nad morom. Pre zaujímavosť – geograficky najnižšie položené miesto, kde sa nachádza predajné miesto spol. TIPOS,  je obec Somotor v blízkosti tokajskej vinohradníckej oblasti na juhovýchode Slovenska. Obec leží vo výške 98 metrov nad morom. V rovnakej nadmorskej výške sa nachádza aj obec Svätuše, kde si tiež môžu hráči uzatvoriť svoje stávky cez terminál spol. TIPOS. Obec Svätuše je od Somotora len necelých 10 kilometrov na východ. Obe dediny sú v okrese Trebišov.

TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s. v snahe priblížiť sa k svojim zákazníkom, hráčom sa zamerala v roku 2018 na menšie obce, v ktorých otvorila nové predajné miesta. Nárast terminálov sa tak zvýšil o 10% a TIPOS plánuje v tomto trende pokračovať.

TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s. prijíma stávky na číselné lotérie LOTO, JOKER, LOTO 5 z 35, KENO 10, KENO JOKER, EUROMILIÓNY, EUROMILIÓNY JOKER, Eurojackpot a Eurojackpot JOKER okrem štandardných zberných miest aj prostredníctvom internetu cez stránku www.tipos.sk, ako aj prostredníctvom aplikácie pre smartfóny alebo prostredníctvom SMS správ zaslaním bezplatnej prázdnej SMS správy na číslo 3333. TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s. prijíma na svojich predajných miestach stávky aj na číselnú lotériu KLUB KENO a prostredníctvom internetovej stránky www.tipos.sk prevádzkuje aj číselnú lotériu e-KLUB KENO.

Zdroj: tipos.sk
 

Naspät

Zahraj si turnaj o 5 000 €
Zatoč si o extra výhru
NOVÝ Vernostný program
Uvítací bonus až 10 €!