Vyhrajte až 250 000 eur so žrebom Veľký balík!

(08. 02. 2018)

Veľký balík. To je názov žrebu, ktorý je zároveň aj vstupenkou k hlavnej výhre 250 000 €. Spoločnosť TIPOS sa rozhodla priniesť svojim hráčom žreb, vďaka ktorému môžu hrať o balík plný peňazí. Stačí, ak si hráč zakúpi na ktoromkoľvek predajnom mieste žreb s názvom Veľký balík a pokiaľ na ňom zotrie trikrát symbol TV, môže sa dostať do zábavno-súťažnej hry TV JOJ a spoločnosti TIPOS Veľký balík na JOJke.

 

K tomu, aby ste sa aj vy dostali do hry o fantastickú výhru 250 000 €, stačí málo. Na začiatku si treba kúpiť žreb Veľký balík. V prípade, ak si na ňom zotriete trikrát symbol TV, žreb Veľký balík treba poslať na adresu do spoločnosti TIPOS. Pozor, pre hráčov je dôležité, aby správne vyplnili na žrebe všetky povinné údaje: meno a priezvisko, adresu, telefónne číslo a tiež kraj. Následne sa každý týždeň žrebuje 26 hráčov zo všetkých ôsmich krajov Slovenska. V prípade, ak sa na hráča usmeje šťastie, dostáva sa do televíznej zabávno-súťažnej hry Veľký balík, ktorú televízia JOJ vysiela od začiatku januára.

 

 

 

Koľko peňazí sa skrýva v balíku?

Dvadsaťšesť hráčov si v hre vyžrebuje svoj VEĽKÝ BALÍK, v ktorom sa ukrýva istá suma. Tá môže byť od desiatich centov až po 250 000 €. Nikto netuší, akú sumu balík hráča obsahuje. Princíp hry spočíva v tom, že hlavnú hru si každý týždeň môže zahrať jeden hráč. Práve ten má šťastie a veľkú šancu, že z Veľkého balíka si odnesie nádhernú sumu. Úlohou hlavného hráča je postupne vyraďovať balíky svojich spoluhráčov a odkrývať sumy, ktoré sa ukrývajú v ich balíkoch. Samozrejme, hlavný hráč stále netuší, aká suma sa skrýva v jeho veľkom balíku. Po každom kole dostáva hráč lákavú ponuku od bankára, ktorý chce odkúpiť jeho balík a ponúka mu atraktívnu sumu. Je na hráčovi, či dôveruje svojmu balíku a verí, že v ňom bude vysoká suma, alebo prijme ponuku bankára. Zábavno-súťažnou hrou TV JOJ a spoločnosti TIPOS sprevádza hráčov a tiež divákov obľúbený moderátor Marcel Forgáč.

 

Atraktívne ceny pre hráčov

Naprázdno rozhodne neodídu ani zvyšní hráči, ktorí sa do hlavnej hry Veľkého balíka nedostali. Na dvadsaťpäť hráčov čakajú počas celej hry Veľký balík rôzne zábavné doplnkové hry, v ktorých tipujú a v prípade šťastného tipu vyhrávajú rôzne atraktívne ceny. Navyše všetci zvyšní hráči na začiatku Veľkého balíka tipujú aj to, koľko peňazí hlavný hráč vo Veľkom balíku získa. Ten hráč, ktorého tip je najbližšie k výhernej sume, získava od spoločnosti TIPOS výhru vo výške 3 000 €. Veľký balík, veľká zábava a k tomu veľká výhra. Všetky tieto ingrediencie obsahuje hra Veľký balík, ktorá je zárukou, že ak sa spojí zábava s hrou, vždy z toho vznikne radosť, šťastie a skvelá výhra. Žreb Veľký balík dostanete kúpiť na každom predajnom mieste spoločnosti TIPOS po celom Slovensku.

 

 

Plná verzia časopisu TIPOS novinky 1/2018

 

 

 

Naspät

Vyskúšajte nové eŽreby
Uvítací bonus až 10 €!
Každý hráč si zaslúži odmenu!