OZNAM: S nepovýšenou registráciou hráte iba do konca roka 2017

(09. 11. 2017)

Vážení hráči, nezabudnite čím skôr povýšiť registráciu vášho hráčskeho účtu na eTIPOS.sk na komplexnú. Môžete tak urobiť ihneď po prihlásení na hráčske konto, na tomto odkaze.

Prečo je povýšenie registrácie povinné?

Novela zákona č.171/2005 Z.z o hazardných hrách ukladá spoločnosti TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s. povinnosť spoľahlivo overiť totožnosť hráča.

Upozorňujeme vás, že vzhľadom na očakávaný vysoký dopyt povýšenia registrácií ku koncu roka 2017 sa lehoty na spracovanie môžu predĺžiť. Preto aktualizáciu osobných údajov a nahratie fotografií dokladov neodkladajte a uskutočnite ich čo najskôr, keďže hráčske kontá s nepovýšenou registráciou sa v herni www.etipos.sk nebudú môcť zúčastniť hier po 31. 12. 2017.

Ako postupovať pri povýšení registrácie

Pre povýšenie registrácie vás prosíme o overenie osobných údajov a telefónneho čísla. V menu vášho hráčskeho konta na eTIPOS.sk  "Moje konto -> Osobné údaje" sa vám po prihlásení otvorí tabuľka s osobnými údajmi, kde je potrebné vpísať do políčka „Nickname", t.j. prezývku. Nickname bude vašim identifikátorom v hrách, napr. pri pokeri, pri marketingových akciách a podobne. Nickname je možné zadať iba raz.

Skontrolujete si správnosť telefónneho čísla. Správne uvedené telefónne číslo, ktoré používate, je dôležité pre ďalší postup. Vaše aktuálne platné telefónne číslo vpíšte do políčka „Mobil" a potvrďte. Ostatné údaje nemeňte (budú vám zmenené na základe odoslaných scanov / fotografií dokladov), keďže niektoré zmeny môže previesť len operátor TIPOS-u.

Následne vám bude zaslaná SMS s kódom, ten zadajte do požadovaného poľa a potvrďte. Po tomto úkone sa vám na hráčskom konte, v sekcii "Správy" (vpravo hore) zobrazí správa s odkazmi na nahratie dokladov. Odkaz, ktorý smeruje na stránku s nahratím dokladov dostanete aj e-mailom. Tu prosím nahrajte fotografie vašich dokladov. (platný občiansky preukaz je treba poslať odfotený spredu aj zozadu s viditeľnou fotografiou + ďalší platný doklad potvrdzujúci totožnosť, na ktorom je meno, priezvisko, bydlisko - napr. vodičský preukaz, karta poistenca )

Fotografie / scany s vašimi dokladmi nie je možné nahrávať vo formátoch .pdf a .doc(x). Povolené sú iba obrázky vo formáte .jpg, .jpeg, .png, .gif, .bmp.

Po úspešnom spracovaní dokumentov a potvrdení povýšenia vašej registrácie TIPOS-om obdržíte notifikačný email.

Pri problémoch so spracovaním dokumentov (nedostatočná kvalita, nedostatočný počet odoslaných dokladov) sa vám zobrazí správa na hráčskom konte a tiež vás budeme kontaktovať e-mailom.

POZOR! Ak vám systém pri vypĺňaní formulára s osobnými údajmi oznámi zhodu údajov alebo máte zmenené číslo bankového účtu (IBAN), kontaktujte nás prostredníctvom infolinky 18 177 alebo 18 277 (v pracovné dni od 07:30 do 16:30), alebo e-mailom na info@tipos.sk.

Naspät

Povýšte svoju registráciu na eTIPOS.sk!
Zabavte sa s ovocnými automatmi!