Deväť šťastných výhercov Prémiových žrebovaní dostalo automobil Kia optima

(06. 07. 2017)

O tom, že sa oplatí hrať LOTO a zúčastniť sa aj špeciálnych Prémiových žrebovaní, sa na vlastnej koži presvedčilo aj deväť šťastných výhercov. Každý z nich totiž vyhral novinku v automobilovom priemysle - hybridnú Kiu Optima s inovatívnym dizajnom, prepracovaným interiérom a výrazným exteriérom. Spoločnosť TIPOS nedávno odovzdávala automobily výhercom, ktorí sa vďaka Prémiovým žrebovaniam vozia už dnes v novom automobile. O emócie a obrovskú radosť nebola pri odovzdávaní núdza.

Automobily Kia Optima putovali výhercom z rôznych kútov Slovenska. Jedným zo šťastných výhercov je aj Jozef Matula z Turian. Ten neváhal a výhru v Prémiových žrebovaniach venoval naozaj originálne. Podaroval ju totiž svojej dcére ako svadobný dar a práve Kia Optima bola svadobným automobilom, v ktorom sa šťastní novomanželia viezli na svadbe. „Vyhrať osobný automobil bol môj životný sen. Splnil sa mi síce neskôr, ako som očakával, ale aj tak mám obrovskú radosť," opísal svoje prvé emócie Jozef Matula. Číselnú lotériu LOTO, vďaka ktorej vyhral, hráva pravidelne už dvadsať rokov a občas si podá stávku aj na Eurojackpot či KENO.

O tom, že občas treba brať sny vážne, sa presvedčil aj ďalší výherca osobného automobilu Kia Optima Michal Gajdošík z Trenčína. Tomu sa totiž v noci snívalo, že vyhral v hre LOTO, a tak na druhý deň prišiel do zberne spoločnosti TIPOS a vyplnil tiket v hre LOTO. Bolo krátko po piatej hodine podvečer a aké bolo jeho veľké prekvapenie, keď o hodinu neskôr bol vyžrebovaný v Prémiovom žrebovaní. Večer sa dozvedel, že už onedlho sa bude voziť na krásnom novom automobile. Odvtedy sny nespochybňuje a ako sám tvrdí, určite sa bude podľa nich riadiť.

„Je to neopísateľný zážitok," boli prvé slová ďalšieho šťastného výhercu Tomáša Ivičiča zo Skalice, keď si prišiel osobne prevziať svoju výhru z Prémiového žrebovania a domov už odchádzal na novom aute. „Nikdy v živote som nič nevyhral," povedal nám šťastný výherca, ktorý tiež hráva LOTO pravidelne. Okrem toho si zvykne podávať aj Euromilióny. Plány, čo urobí s novou Kia Optima, sú jasné. „Využijem ho naplno," povedal Tomáš Ivičič. Keď sa dozvedel o svojej výhre, v jeho rodine a v okruhu známych zavládla obrovská radosť.

Niekedy platí, že už za jedno euro sa dokáže človek dostať k výhre v hodnote niekoľkých desiatok tisíc eur. Svedčí o tom aj príbeh výhercu Viliama Santorisa, ktorý si podal LOTO za jedno euro a onedlho sa dozvedel, že aj on patrí do skupiny šťastlivcov, ktorí v Prémiových žrebovaniach v hre LOTO vyhrali osobný automobil. Prémiové žrebovania v hre LOTO boli teda plné nielen finančných výhier, ale aj osobných automobilov vyššej triedy. Dnes už majú svojich šťastných majiteľov a my z TIPOSU veríme, že tieto autá im prinesú radosť, pohodlie a tisíce šťastných kilometrov.

Pozor, ďalšie Prémiové žrebovania už čoskoro!

V lete pokračujú Prémiové žrebovania a tento raz sa bude hrať nielen o sladučký melón, ale aj o skutočný milión eur! Každý, kto uzatvorí stávku v hre LOTO, bude automaticky zaradený do letných Prémiových žrebovaní a pri troche šťastia desiatky hráčov zistia, ako chutí „melón"!

Viac informácií sa dozviete na každom predajnom mieste spoločnosti TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s. alebo na webovej stránke www.tipos.sk.  Melónové leto so spoločnosťou TIPOS  plné výhier čaká práve na vás! Odkrojte si aj vy z miliónového balíka.

Naspät

Pre šťastie je tu LOTO!
Novinka - televízna súťaž!