KENO JOKER: Doplnková hra má ďalšieho výhercu JACKPOT-u

(13. 06. 2017)

V pondelkovom žrebovaní padol JACKPOT v doplnkovej hre KENO JOKER. Výherca si bude môcť na svoj účet pripísať 18 840,75 €.

Viac o spomínanej jackpotovej výhre v doplnkovej hre KENO JOKER si môžete prečítať tu.

Doplnková hra KENO JOKER je číselná lotéria, ktorá sa prevádzkuje len spolu s číselnou lotériou KENO 10. Hra KENO JOKER je stávka na šesťčíslie uvedené na potvrdení o uzatvorení stávky, ktoré vytvorí generátor náhodných čísel. Možno ju hrať ako súčasť lotérie KENO 10 pomocou tiketov alebo náhodným tipom, ak si tipujúci účasť v hre KENO JOKER zvolí. Podmienkou je uzatvoriť minimálne jeden tip (hracie pole) hry KENO 10.

Doplnková hra KENO JOKER má šesť výherných poradí. V prvom výhernom poradí sa kumuluje jackpot. Aktuálna výška jackpotu závisí od toho, v koľkých žrebovaniach sa stihol naakumulovať. Ďalších päť výherných poradí je stanovených pevne. V prípade, že posledné číslo hráčovho šesťčíslia pre KENO JOKER bude zhodné s posledným číslom vyžrebovaného šesťčíslia, hráč vyhrá 0,50 €.

KENO JOKER sa žrebuje denne po žrebovaní čísiel pre hru KENO 10. Cena za jednu stávku na jedno žrebovanie v doplnkovej hre KENO JOKER je 0,30 €.

Naspät

MS vo futbale 2018 v plnom prúde!
Pre šťastie je tu LOTO!
Hrajte a vyhrajte!
Televízna súťaž!