Spoločnosť TIPOS sa znovu stala Exkluzívnym partnerom Slovenského olympijského výboru

(13. 06. 2017)

TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s. už dlhodobo podporuje oblasť slovenského športu, predovšetkým úspešných slovenských športovcov, ktorí reprezentujú krajinu v zahraničí, mladé začínajúce športové talenty či rôzne významné športové podujatia. S myšlienkou podporovať šport sa TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s. znovu stala Exkluzívnym partnerom Slovenského olympijského výboru. Aj v roku 2017 tak bude významnou mierou podporovať slovenských olympionikov, ktorí sú práve vo vrcholovej prípravnej fáze na nastávajúcu najvýznamnejšiu športovú udalosť - na XXIII. zimné olympijské hry v Pjongčangu v roku 2018.

„Teší nás, že TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s. sa znovu stala Exkluzívnym partnerom Slovenského olympijského výboru. Som rád, že opäť pokračujeme v partnerstve s takou významnou organizáciou, ako je Slovenský olympijský výbor. Toto partnerstvo zaručuje, že naši úspešní športovci, ktorí už o zopár mesiacov budú bojovať o olympijské medaily na zimnej olympiáde v Pjongčangu, dostanú finančné možnosti na kvalitnú prípravu. Je všeobecne známe, že šport je tvrdá drina a skvelým výkonom predchádzajú roky kvalitnej prípravy. Verím, že aj naša podpora sa odzrkadlí na zimných olympijských hrách a slovenskí športovci si tam budú počínať rovnako dobre a úspešne ako na letných olympijských hrách v Riu de Janeiro 2016," povedal predseda predstavenstva a generálny riaditeľ spol. TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s. Ing. Ján Barczi.

Exkluzívne partnerstvo si váži aj samotný Slovenský olympijský výbor, ktorý plánuje finančné prostriedky vyplývajúce z partnerstva použiť aj pre slovenských športovcov, ktorí sa pripravujú na zimné olympijské hry v Pjongčangu vo februári 2018. Finančné prostriedky budú použité na skvalitnenie ich prípravy, čo môže športovcov o to viac motivovať.

Ak chceme naďalej rozvíjať slovenský šport, podporovať športové talenty a pomáhať našim olympionikom dosahovať kvalitné športové výkony, potrebujeme mať za sebou silných partnerov. Partnerov, ktorí nám budú pomáhať dosahovať naše ciele. Som úprimne rád, že dnes má Slovenský olympijský výbor na svojej strane takéhoto silného partnera, ktorým je spoločnosť TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s. Aj vďaka jeho finančnej podpore sme mohli rozpracovať niekoľko ambicióznych projektov zameraných na podporu športových aktivít pre deti a mládež," povedal prezident Slovenského olympijského výboru Anton Siekel.

Naspät

Zabavte sa s ovocnými automatmi!
Pre šťastie je tu LOTO!