Prečítajte si nové číslo časopisu TIPOS novinky

(24. 04. 2017)

Hráči a fanúšikovia lotérií nájdu v týchto dňoch na obchodných miestach spol. TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s. nové číslo časopisu TIPOS novinky 2/2017. Pre tých, ktorí uprednostňujú uzatváranie stávok z pohodlia domova sme pripravili aj elektronickú verziu časopisu na webovej stránke spol. TIPOS.

V druhom tohtoročnom čísle si môžete prečítať zaujímavosti o lotérii Eurojackpot, ktorá patrí medzi najobľúbenejšie číselné lotérie slovenských hráčov. Fanúšikovia hokeja s netrpezlivosťou čakajú na tohtoročné Majstrovstvá sveta v Nemecku a vo Francúzsku. V TIPOS novinkách sa dozvedia, ako si pri tipovaní na výsledky zápasov cez internetový portál eTIPOS.sk môžu vylepšiť výhru na tikete až o 100 percent. Predstavíme vám aj šesticu nových stieracích žrebov, ktoré spol. TIPOS pripravila na jar pre svojich hráčov.

V rozhovore s Barborou Rakovskou, moderátorkou televíznych žrebovaní výherných čísel pre lotérie spol. TIPOS sa dozviete, aké je jej šťastné číslo a že „šťastiu treba občas dopomôcť".

TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s. je exkluzívnym partnerom ankety „TIPOS - Športovec mesiaca". Kto boli víťazi tejto ankety v tohtoročnej zimnej sezóne si môžete prečítať v časopise TIPOS novinky 2/2017.

Naspät

Pre šťastie je tu LOTO!
Novinka - televízna súťaž!