Vstúpte do nového roka 2017 bohatší o 90 miliónov eur!

(29. 12. 2016)

Tomu sa hovorí poriadna oslava konca roka! V lotérii Eurojackpot sa tento týždeň hrá o najvyššiu možnú hlavnú výhru, rovných 90 miliónov eur. Podať si stávku v lotérii Eurojackpot a na Silvestra sa dozvedieť, že ste šťastným výhercom, tomu sa hovorí čerešnička na torte či ideálne zakončenie starého roka. Číselná lotéria Eurojackpot prináša svojim hráčom mnohé prekvapenia a nie je vylúčené, že už tento piatok padne rozprávková hlavná výhra. Na to, aby ste sa možno práve vy stali šťastným výhercom 90 miliónov eur a odštartovali nový rok 2017 s astronomickou výhrou, stačí málo. Tipnúť si sedem čísel a hrať Eurojackpot! Čas na uzatvorenie stávky je len do tohto piatka do 18. hodiny.


Tridsiateho decembra, teda už tento piatok krátko po 20. hodine večer sa vo fínskych Helsinkách opäť žrebujú šťastné čísla v lotérii Eurojackpot a keďže tento týždeň je v hre rovných 90 miliónov eur, šanca, že Jackpot padne, prudko stúpa. Do lotérie Eurojackpot sa môžu už druhý rok zapojiť aj slovenskí hráči a kto vie, možno 90 miliónová hlavná výhra skončí práve v našich zemepisných šírkach. K tomu, aby ste práve vy boli šťastným výhercom a vykročili do nového roka 2017 bohatší o desiatky miliónov eur, stačí urobiť len pár krokov. V prvom rade si treba tipnúť šťastných sedem čísel, teda 5 z 50 hlavných čísel a 2 z 10 dodatkových čísel. Následne môžete uzatvoriť  stávku buď na ktoromkoľvek predajnom mieste spoločnosti TIPOS, alebo prostredníctvom SMS, webovej stránky www.etipos.sk alebo mobilnej aplikácie.


Pozor, ak chcete hrať tento týždeň o rekordnú 90 miliónovú sumu, stávku v lotérii Eurojackpot si musíte podať do tohto piatka do 18. hodiny. Hrajte a roztočte koniec roka 2016 s výhrou, ktorá vám od základov zmení život!

 

 

Naspät

MS vo futbale 2018 v plnom prúde!
Pre šťastie je tu LOTO!
Hrajte a vyhrajte!
Televízna súťaž!