OZNAM: Obmedzenie hrania v závere roka

(19. 12. 2016)

Tohtoročné vianočné sviatky ovplyvnia pravidelné žrebovanie v číselných lotériových hrách cez víkend.

Lotéria EUROMILIÓNY a doplnková hra EUROMILIÓNY JOKER, pre ktoré sa žrebujú výherné čísla v sobotu, sa budú žrebovať v piatok 23. decembra 2016.

V sobotu 24. decembra (Štedrý deň) a v nedeľu 25. decembra (1. sviatok vianočný) nebude možné uzatvoriť a prijať stávky, nebudú sa vyplácať výhry, nebudú sa predávať žreby a nebude možné registrovať pokladničné doklady do Národnej bločkovej lotérie. Technologické systémy prijímania, overovania a vyplácania výhier budú vypnuté. Počas spomínaných dvoch sviatočných dní bude vypnutá aj internetová herňa, nebudú sa dať uzatvoriť ani stávky prostredníctvom správ SMS.

V pondelok 26. decembra (2. sviatok vianočný) už budú technologické systémy prijímania, overovania a vyplácania výhier zapnuté. Výnimočne v pondelok sa budú žrebovať aj výherné čísla pre hry LOTO, LOTO 5 z 35, JOKER. V pondelok budú odvysielané aj výherné čísla pre lotériu Eurojackpot a pre doplnkovú Eurojackpot JOKER. V štandardnom režime bude fungovať aj internetová herňa eTIPOS.sk.

Zvyčajne pondelkové žrebovanie výherných registračných kódov pre Národnú bločkovú lotériu sa uskutoční v utorok 27. decembra. Zverejnené budú po validácii, vo štvrtok 29. decembra.

Malé obmedzenie čaká hráčov ešte v posledný deň roku - 31. decembra 2016. Prijímanie, overovanie a vyplácanie výhier v zberniach spol. TIPOS bude možné len do 18:00. Ostatné technologické systémy budú bez obmedzení. V prvý deň nového roka, v nedeľu 1. januára 2017, budú už všetky technologické systémy zapnuté.

Šťastné a pokojné vianočné sviatky, plné hojnosti a radosti, Vám želá TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s.

Naspät

MS vo futbale 2018 v plnom prúde!
Pre šťastie je tu LOTO!
Hrajte a vyhrajte!
Televízna súťaž!