Majstrovský jackpot: Hráčom sme rozdelili 10 000 €

(27. 05. 2019)

Spoločnosť TIPOS pripravila pre všetkých fanúšikov hokeja a Majstrovstiev sveta v hokeji 2019, ktoré sa konali uplynulé dva týždne v Bratislave a Košiciach, veľkolepú súťaž. V rámci nej viac ako šesťdesiatka hráčov vyhrala spolu až 10 000 eur. Víťazom gratulujeme a veríme, že našej online herni eTIPOS.sk ostanú verní aj naďalej.

Počas zápasov základných skupín bolo podmienkou zisku denného jackpotu staviť na zápasy za minimálne 5 eur s kurzom 20 a vyšším. Jackpot na prvý hrací deň, teda na 10. mája, bol vo výške 1 000 eur. Jackpot si hneď prvý deň rozdelilo 39 hráčov po 26 eur. Ďalší deň bol teda jackpot na úrovni 500 eur. Ak nikto v daný hrací deň jackpot nezískal, ďalší deň bol jackpot o 500 eur vyšší.

Na ¼ finálové zápasy bol jackpot stanovený až na 3 500 eur, pričom bolo potrebné správne uhádnuť tipy na víťazov, resp. remízu (1 x 2) po riadnom hracom čase na všetky ¼ finálové zápasy. "Štvrťfinálový" jackpot si 23. mája rozdelilo spolu 8 hráčov po 437,50 eur.

Tabuľku víťazov si môžete pozrieť tu.

Online herňa eTIPOS.sk je najväčšia licencovaná slovenská online herňa a hráči v nej nájdu zábavu, napätie, zaujímavé bonusy a výhry. Ak máte radi kasínové hry, pokerové turnaje, športové hry či stávky na číselné lotérie, vstúpte do našej online herne eTIPOS.sk. Ochrana hráčov, transparentnosť prevádzkovania a regulárnosť hry sú u nás, samozrejme, na prvom mieste. Zabávajte sa a vyhrávajte prostredníctvom mobilných telefónov a tabletov.

Naspät

Tipuj počasie a vyhraj
Štedrý vernostný program