eŽREBY: Magnát doprial hráčovi predvianočnú nádielku výhier

(03. 01. 2019)

Presne takto mohlo vyzerať vianočné prekvapenie aj u vás, keby ste zotreli stieraciu plochu ežrebu Magnát. Magnát sa rozhodol pred Vianocami "rozdať" svoje bohatstvo. Medzi prvých obdarovaných patril hráč s nickom Joey****. Žreb v hodnote 5 € si kúpil 12. decembra 2018 o 19:26 a získal okamžitú výhru 7 500 €. S jedlom rastie chuť, a tak to hráč po úspešnom prvom dni skúšal aj ďalej. A urobil veľmi dobre! V čase od 12. 12. do 16. 12. bol bohatší o 8 800 euro.

 

Zahrajte sa aj vy s online žrebmi

Prihláste sa na www.etipos.sk a v sekcii Ežreby si vyberte niektorú emisiu žrebov. Na hracom stole vám bude ponúknutý vejár siedmich žrebov, z ktorého si jeden vyberiete. Kliknutím na stieraciu plochu žrebu alebo na príslušnú ikonu s textovým pokynom pre zotretie stieracej plochy vydáte pokyn k zotretiu. Po zotretí plochy na žrebe uvidíte vašu výhru okamžite.

Chcem vyskúšať bezplatne 

O internetovej herni eTIPOS.sk

eTIPOS.sk je najväčšia licencovaná slovenská online herňa. Hráčom poskytuje zábavu v celom spektre internetových hier: kasínové hry, pokerové turnaje, športové hry, aj stávky na číselné lotérie a to aj prostredníctvom mobilných telefónov a tabletov.

Ochrana hráčov, transparentnosť prevádzkovania a regulárnosť hry sú v herni eTIPOS.sk vždy na prvom mieste. Garantom maximálneho zabezpečenia sú najmodernejšie technológie, certifikované Technickým skúšobným ústavom s dôrazom na bezpečnosť prepojenia komunikačných sietí a slovenský licencovaný prevádzkovateľ eTIPOS.sk - TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s.

Naspät


Dátum: 20. 9. 2019 copyright © 2008 TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s.