eTIPOS.sk: Nové športové stávky sú prispôsobené mobilom aj tabletom

(06. 12. 2018)

Športové stávky na eTIPOS.sk prešli kompletným redizajnom. Prinášajú modernejšiu, užívateľsky príjemnejšiu grafiku a sú plne responzívne pre mobilné zariadenia. Nové športové stávky ponúkajú najširšiu ponuku tipovania, bonusové programy pre starých aj nových hráčov, možnosť odkupu tiketu a mnoho ďalšieho. Zatiaľ sú sprístupnené na doméne https://tipkurz2.etipos.sk.

Chceme vám dopriať skvelý hráčsky zážitok a privítame aj váš názor, čo sa vám na novej verzii páči a čo by sme mali vylepšiť. Píšte nám preto vaše postrehy cez tento odkaz alebo na info@tipos.sk. Každý príspevok si prečítame a starostlivo zvážime.

O internetovej herni eTIPOS.sk

eTIPOS.sk je najväčšia licencovaná slovenská online herňa. Hráčom poskytuje zábavu v celom spektre internetových hier: kasínové hry, pokerové turnaje, športové hry či stávky na číselné lotérie a to aj prostredníctvom mobilných telefónov a tabletov.

Ochrana hráčov, transparentnosť prevádzkovania a regulárnosť hry sú v herni eTIPOS.sk vždy na prvom mieste. Garantom maximálneho zabezpečenia sú najmodernejšie technológiecertifikované Technickým skúšobným ústavom s dôrazom na bezpečnosť prepojenia komunikačných sietí a slovenský licencovaný prevádzkovateľ eTIPOS.sk - TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s.

Naspät

Tipuj počasie a vyhraj
Štedrý vernostný program